Мінус 1210 окупантів за добу: у Генштабі розповіли про втрати ворога
Общество 09:04, 22.03.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Від початку повномасштабного вторгнення в Україну загарбники недорахувались понад 900 тисяч військових.
За інформацією Генштабу ЗСУ, за минулу добу окупанти втратили понад 1200 солдатів і 552 одиниці озброєння та техніки, зокрема майже 260 БпЛА, 166 автомобілів, 20 артсистем та 9 танків.
Загальні бойові втрати окупантів з 24 лютого 2022 року по 25 лютого 2025-го склали:
- особового складу ‒близько 902 010 (+1210) осіб,
- танків — 10 403 (+9) од,
- бойових броньованих машин — 21 609 (+20) од,
- артилерійських систем — 24 944 (+96) од,
- РСЗВ — 1327 (+3) од,
- засоби ППО — 1111 (+0) од,
- літаків — 370 (+0) од,
- гелікоптерів — 331 (+0) од,
- БПЛА оперативно-тактичного рівня — 30 338 (+258),
- крилаті ракети — 3121 (+0),
- кораблі/катери — 28 (+0) од,
- підводні човни — 1 (+0) од,
- автомобільної техніки та автоцистерн — 41 425 (+166) од,
- спеціальна техніка — 3782 (+0).
Читайте також:
«На Донеччині оператори дронів ЗСУ підбили російську „мотолигу“ та знищили десант».