Метро «Теремки» перестало впускати пса Мішу під час тривог — зоозахисне об’єднання “Плюшка”

Безпека, Тварини 14:33, 16.09.2025
 Поділитися

Поділитися в

Міша живе біля станції вже багато років — його знають і підгодовують місцеві мешканці. Пес дуже боїться вибухів, тож під час тривог завжди спускався в метро, щоб перечекати небезпеку.

Та після скарги однієї пасажирки собаці заборонили заходити в укриття.
Вчора він чекав біля дверей, але його не пустили й навіть прогнали.

Люди, які знають цього собаку, обурені.

📞 Зоозахисники закликали киян звертатися на 1551 зі скаргою на дії працівників станції і вимагати зміни рішення.
За правилами тварини мають право перебувати в укриттях.

“Це ганьба — під час війни замість доброти виганяти собаку під обстріли!
Ми вимагаємо дозволити Міші спускатися в метро!”
, — звернулися із закликом зоозахисники.

Після публікації допису “Плюшки” “Київський метрополітен” відреагував майже миттєво.
Там подякували за інформацію та пообіцяли фідбек після з’ясування всіх деталей та обставин.

Нагору