Мешканцям Києва нагадали про заборону використання газових балонів у будівлях, які вищі двох поверхів

Суспільство 21:15, 10.11.2022
 Поділитися

Поділитися в

Компанія «Київгаз» нагадала мешканцям Києва, що віялові відключення електроенергії – це не привід ігнорувати правила газової безпеки та нагадали декілька простих правил безпеки.
Про це йдеться у пресслужбі компанії.
Долучайтесь до нашого Telegram-каналу «Головні новини Києва – 44.ua». Там ми публікуємо ще більше новин Києва, регіону та України, щоб ви завжди були в курсі та нічого не пропустили.

Це прості правила, які вбережуть вас і ваших сусідів від нещасних випадків:

користуйтеся лише справними газовими приладами, а якщо запідозрили несправність – викличте майстра;
використовуйте газові прилади за призначенням: пам’ятайте, що газова плита призначена для приготування їжі, а не обігріву приміщення;
провітрюйте приміщення, де працюють газові плити, водонагрівачі чи котли;
вчасно перевіряйте димоходи і вентиляційні канали на справність і обов’язково стежте за наявністю тяги в них;
не користуйтеся електровитяжкою у приміщеннях, де працює газовий прилад з відводом продуктів згорання у димохід;
наглядайте за газовим обладнанням, яке працює і стежте, аби поруч не було легкозаймистих предметів та матеріалів (одяг, папір тощо);
приміщення, де встановленні газові прилади, не використовуйте для сну.

При виявленні в приміщенні запаху газу негайно вимкніть газові прилади, відкрийте вікна, вийдіть з приміщення та зателефонуйте 104. Пам’ятайте, що використовувати газові балони у будівлях, які вищі двох поверхів, заборонено!» – сказано у повідомленні.

Також ми повідомляли про те, що в Києві з 1 листопада сталося три вибухи туристичного газового приладдя. Внаслідок цього загиблих і травмованих немає, є незначні пошкодження помешкань.
Крім того, раніше ми писали, що Київська міська прокуратура скерувала до суду обвинувальний стосовно п’яти службових осіб АТ «Київгаз» у справі щодо вибуху у житловому будинку на Позняках у червні 2020 року.
Джерело: 44.ua

Нагору