Мешканці зруйнованого будинку на Дарниці вважають, що причиною вибуху був не газ

Пожежа 14:22, 22.06.2023
 Поділитися

Поділитися в

Жителі зруйнованої 16-поверхівки на Дарниці вважають, що вибух у їхньому будинку стався не через витік газу, можливо, там були вибухові пристрої.

За словами одного з мешканців, будинок дійсно був газифікований, проте детонація була настільки потужною, що це не схоже на вибух газу, пише УНІАН.

“Газ був проведений з порушеннями. У 70-році був експериментальний проект, який дозволяв до 16-го поверху газифікувати будь-які панелі. Це є норматив в Радянському Союзі, він набув чинності”, – повідомив житель будинку.

Він відмітив, що у 80-х роках нормативи змінилися і проводити газ можна було лише у будинках не вище 11 поверху.

Нагору