Мешканці столиці продовжують виявляти небезпечні знахідки 

Общество 11:09, 19.01.2024
 Поділитися

Поділитися в

Днями на лінію 112 надійшло повідомлення щодо виявлення небезпечних предметів у Святошинському районі.

Поліцейські негайно прибули на місце, де зустріли заявника. Чоловік розповів, що біля смітника виявив предмети, схожі на гранати.

Патрульні одразу ж забезпечили охорону місця події й викликали на місце слідчих та вибухотехніків.

 

Друзі, ми вкотре нагадуємо, як діяти, якщо ви виявили небезпечні знахідки:

❌ категорично заборонено наближатися до вибухонебезпечного предмета;

❌ підіймати, витягувати з ґрунту, зрушувати з місця, кидати, ударяти та розбирати;

❌ курити та використовувати відкритий вогонь поблизу місця перебування небезпечного предмета;

❌ приносити в місця перебування людей предмети, що схожі на вибухонебезпечні.

 

 

Нагору