Мешканці столиці продовжують виявляти небезпечні знахідки + ФОТО
Поділитися в
Копіювати посилання
Цими вихідними на лінію 112 надійшло два повідомлення про виявлення небезпечних предметів.
У Солом’янському районі під час прогулянки жінка виявила підозрілий предмет, схожий на гранату, а у Святошинському районі чоловік знайшов ймовірний боєприпас.
Патрульні одразу ж забезпечили охорону місць подій та викликали на місце слідчих й вибухотехніків.
Друзі, ми вкотре нагадуємо, як діяти, якщо ви виявили небезпечні знахідки:
❌ категорично заборонено наближатися до вибухонебезпечного предмета;
❌ підіймати, витягувати з ґрунту, зрушувати з місця, кидати, ударяти та розбирати;
❌ курити та використовувати відкритий вогонь поблизу місця перебування небезпечного предмета;
❌ приносити в місця перебування людей предмети, що схожі на вибухонебезпечні.
