Мешканці столиці продовжують виявляти небезпечні знахідки

ДСНС, Небезпека 08:44, 3.04.2024
 Поділитися

Поділитися в

У Подільському районі на лінію 112 звернувся чоловік, який повідомив, що під час прогулянки виявив підозрілий предмет, схожий на гранату.

Патрульні одразу ж забезпечили охорону місця події та викликали на місце слідчих й вибухотехніків.

Друзі, ми вкотре нагадуємо, як діяти, якщо ви виявили небезпечні знахідки:

❌ категорично заборонено наближатися до вибухонебезпечного предмета;
❌ підіймати, витягувати з ґрунту, зрушувати з місця, кидати, ударяти та розбирати;
❌ курити та використовувати відкритий вогонь поблизу місця, де знаходиться небезпечний предмет.

Будьте обережними та дбайте про безпеку.

Нагору