Мешканці Києва просять демонтувати пам’ятник Зої Космодем’янській

Суспільство 12:13, 25.07.2022
 Поділитися

Поділитися в

На сайті Київради з’явилась петиція, в якій мешканці Києва просять демонтувати пам’ятник Зої Космодем’янській. Зазначимо, що у переліку пам’ятників, які можуть знести в Києві, пам’ятника Зої немає.
Петиція з такою вимогою з’явилась на сайті Електронних петицій Київської міської ради.
Автор петиції наполягає на демонтажі пам’ятника Зої Космодем’янській, що розташований на вулиці О. Гончара 74 а.
Ми маємо Telegram-канал "Головні новини Києва – 44.ua". Долучайтесь та читайте, щоб не пропустити важливі події Києва, області та України.
Автор звернення пояснює, що Космодем’янська — це особа, яка не причетна до розбудови чи розвитку Києва, не є видатною персоною, а є лише "черговим радянським інструментом пропаганди".
Наразі петиція набрала 99 підписів із 6000 необхідних. До кінця збору лишилося 53 дні.
Нагадаємо, ми писали про те, що в День столиці, 29 травня, сильний вітер зніс ряд дошок російським пропагандистам. Зокрема, дві дошки Миколі Шпаку – радянському поету-пропагандисту, дві дошки російському поету та декабристу Кіндрату Рилєєву та академіку Борису Грекову – російському історику, який відстоював радянську версію історії Київської Русі та був опонентом Михайла Грушевського.
Крім того, повідомляли, що у Білій Церкві на Київщині демонтували пам’ятник Петру Запорожцю – діячу російського революційного руху та вірному соратнику Леніна. Погруддя прибрали згідно з рішенням виконавчого комітету Білоцерківської міської територіальної громади.
Джерело: 44.ua

Нагору