Мешканці Києва пропонують перейменувати Північний міст на честь генерала Залужного

Суспільство 13:12, 12.09.2022
 Поділитися

Поділитися в

Мешканці Києва запропонували перейменувати у столиці Північний міст на честь генерала, головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного.
Відповідна петиція оприлюднена на сайті Київської міської ради.
За кілька годин після оприлюднення петиція № 11181 зібрала понад 150 підписів.
Ще більше важливих та актуальних новин на нашому Telegram-каналі «Головні новини Києва – 44.ua». Долучайтесь та читайте!

Це міст, що з’єднує лівобережжя та правобережжя України. Міст, що знаходиться на півночі столиці, звідки прийшла загроза. Міст, що колись звався «московським». Буде дуже символічно, якщо він буде мати ім‘я людини, завдяки якій Україна досі існує і буде існувати – міст Залужного. Символ стійкості і єднання народу України», – зазначив автор звернення Сергій Сторожев.

Він також пропонує ще один варіант назви – Залужний міст.
Зазначимо, що до кінця лютого 2018 року Північний міст, який пов’язує правобережні житлові райони Києва з житловими масивами Райдужний, Троєщина, Воскресенка, мав назву Московський.
Також ми розповідали про те, що на сайті Київської міської ради з’явилася петиція з пропозицією перейменувати площу героїв Великої Вітчизняної війни в Печерському районі та Бульвар Дружби народів на честь королеви Великобританії Єлизавети II, яка померла на 96-му році життя.
Крім того, писали, що міський голова Києва Віталій Кличко відреагував на петицію з вимогою відремонтувати всі укриття у столиці.
Джерело: 44.ua

Нагору