Мертві душі в пологовому — керівництво одного зі столичних пологових привласнили понад 4,5 мільйона грн через неіснуючих працівників

Кримінал 23:40, 21.08.2025
 Поділитися

Поділитися в

17 фіктивних працівників 15 місяців отримували зарплати. Учасники оборудки просто щомісяця знімали їх у банкоматах і ділили між собою.

 

Хто брав участь у схемі:

🔹директор «Київського міського пологового будинку»;

🔹керівниця відділу кадрів, яка втекла від відповідальності до Німеччини, але була екстрадована до України;

🔹заступник керівника пологового будинку;

🔹колишній головний бухгалтер, бухгалтеру та керівники структурних підрозділів.

 

Справу вже скеровано до суду. Частину коштів — 760 тисяч — уже повернули на рахунки медзакладу.

Нагору