Мер Києва Кличко був свідком, а генерал Залужний – розписував: у столиці зіграли незвичне весілля, – ФОТО

Суспільство 14:16, 13.09.2022
 Поділитися

Поділитися в

У Києві відіграли незвичне весілля та створили нову родину військовий Збройних сил України офіцер Євген Воротило і Марія Гуреш.

Генерал, Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний розписав молодят, а очільник Києва Віталій Кличко був свідком.
Про це розповіла мати нареченої Марії Гуреш на своїй сторінці в Facebook.

Ще більше важливих та актуальних новин на нашому Telegram-каналі «Головні новини Києва – 44.ua». Долучайтесь та читайте!

Женя отримав стільки настанов від свого найвищого командира під час церемонії, що у нього не буде іншого виходу, як тільки стати ідеальним чоловіком. А настрій Маші ви бачите на фото, – написала жінка.

Після події молодята дістали прапор і попросили почесних гостей розписатися на ньому.

Марійка стала дружиною офіцера, свідомо і добровільно прийнявши на себе усі тривоги і складнощі, пов’язані з цим статусом. Женя пообіцяв усе життя берегти, охороняти і воювати за спокій своєї дружини, – додала мама нареченої.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що мешканці Києва запропонували перейменувати у столиці Північний міст на честь генерала, головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного.
Крім того, розповідали, що очільник Києва Віталій Кличко заявив, що столиця допоможе у відбудові інфраструктури міст та селищ агломерації.
Джерело: 44.ua

Нагору