Масштабна пожежа у Києві: вночі спалахнула відселена двоповерхівка
Поділитися в
Копіювати посилання
У ніч на середу, 29 листопада, у Шевченківському районі Києва сталося займання у відселеній двоповерховій будівлі. На щастя, обійшлося без жертв.
За інформацією рятувальників, загоряння сталось у двоповерховій відселеній будівлі на провулку Алли Горської.
Повідомлення про пожежу надійшло до Служби порятунку “101” о 01:11 ночі, й лише о 06:10 ранку вогнеборці відзвітували про ліквідацію займання на площі 500 квадратних метрів.
Наразі правоохоронні органи встановлюють причини та обставини інциденту.
Раніше, 18 листопада, у Києві на Подолі сталася пожежа. На місці загоряння бачили сильне задимлення. Згодом правоохоронці загасили вогонь.
У Шевченківському районі Києва 15 листопада теж сталася пожежа в гуртожитку. Рятувальники вивели з приміщення 30 людей, на щастя, ніхто не постраждав.
Масштабну пожежу в Києві також зафіксували 14 листопада — на станції технічного обслуговування у Солом’янському районі. Вогонь розповсюдився на площі понад 150 метрів квадратних. Спочатку на СТО почули звук вибуху, після якого з будівлі вибігла людина, а вже потім розпочалася пожежа.