Масовою бійкою підлітків біля столичної кав’ярні зайнялася поліція
Поділитися в
Копіювати посилання
Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом масової бійки за участі неповнолітніх у Дарницькому районі міста.
Як повідомили у поліції, близько дев’ятої години вечора біля однієї з кавʼярень між двома компаніями підлітків стався конфлікт, який переріс у бійку. Були побиті хлопці, які перебували на терасі закладу.
Всіх учасники події вже встановили, з ними та їхніми батьками провели розмови слідчі та ювенальні поліцейські.
Відомості про інцидент внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статею – хуліганство.
Учасникам інциденту загрожує до чотирьох років позбавлення волі.