“Малював” діагнози за гроші: у Києві судитимуть працівника ВЛК, – ФОТО
Поділитися в
Копіювати посилання
У столиці 63-річний лікар-невропатолог “малював” діагнози військовозобов’язаним. Про це розповіли в поліції.
Його викрили в лютому.
Слідство встановило, що чоловік, який перебував в складі військово-лікарської комісії на посаді лікаря-невропатолога, за 2 тис. доларів обіцяв військовозобов’язаному сформувати висновок про діагноз, згідно з яким призовник не зміг би служити в зоні бойових дій, а лише в тиловому забезпеченні.
“Тоді слідчі оголосили чоловіку про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України – одержання неправомірної вигоди для себе за вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду з використанням наданої йому влади чи службового становища, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди. На час слідства він перебував під вартою”, – йдеться в повідомленні.
Санкція статті передбачає до десяти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади терміном до трьох років та з конфіскацією майна.



Обвинувальний акт вже скерували до суду.
Джерело: 44.ua