Майже три години гасили полум’я: цех з виробництва меблів загорівся на Київщині
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У Білій Церкві згорів цех, на якому виготовляли меблі.
Про це повідомляє управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Київській області.
Пожежа сталася у приміщенні на вулиці Гайок.
На місце виклику були направлені чергові караули трьох пожежно-рятувальних частин міста.
Більше двох з половиною годин знадобилося вогнеборцям, щоб приборкати полум’я.

До гасіння довелось залучити 14 одиниць техніки.
Причина займання наразі встановлюється.