Майже три години гасили полум’я: цех з виробництва меблів загорівся на Київщині

ДСНС, Пожежа 17:05, 9.10.2023
 Поділитися

Поділитися в

У Білій Церкві згорів цех, на якому виготовляли меблі.

Про це повідомляє управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Київській області.

Пожежа сталася у приміщенні на вулиці Гайок.

На місце виклику були направлені чергові караули трьох пожежно-рятувальних частин міста.

Більше двох з половиною годин знадобилося вогнеборцям, щоб приборкати полум’я.

До гасіння довелось залучити 14 одиниць техніки.

Причина займання наразі встановлюється.

Нагору