Майже на 190 вулицях у Києві оновлено дорожню розмітку, – ФОТО

Суспільство 11:18, 25.07.2022
 Поділитися

Поділитися в

У Києві дорожники продовжують оновлювати дорожню розмітку. Нанесено розмітку майже на 190 вулицях, а це близько 78% від запланованого обсягу робіт.
Про це повідомляє пресслужба КМДА з покликанням на КК "Київавтодор".

Ще більше актуальних та важливих новин на нашому Telegram-каналі "Головні новини Києва – 44.ua". Долучайтесь та читайте, щоб завжди бути в курсі та нічого не пропустити.

Загалом нанесено 881,8 тис. погонних метрів повздовжньої розмітки та 45,5 тис. кв. м поперечної. Автодорівці використовують холодний пластик та дорожню фарбу.
Останніми днями дорожню розмітку поновили на вулицях Бульварно-Кудрявській, Михайла Коцюбинського, Маршала Рибалка, Анни Ахматової, Тампере.

Крім того, завершено нанесення розмітки на всіх магістральних вулицях і на більшій частині пішохідних переходів. Також поновлюють розмітку велосмуг та велопереїздів.

Раніше ми повідомляли про те, що в Києві дорожники проводять ​роботи з відновлення покриття з бруківки на Подільському узвозі в столиці. 21 липня вони займалися оновленням крайньої правої смуги дороги в напрямку Подолу – вулиці Кирилівської.
Також писали, що в Києві завершили випробування теплових мереж на міцність на 75% та котельних і станцій теплопостачання на 80%. Станом на сьогодні з початку гідравлічних випробувань, які розпочалися одразу після завершення опалювального сезону, виявлено й усунуто понад 1,1 тисячі пошкоджень мереж.
Джерело: 44.ua

Нагору