Майже 30 пожеж за добу: на Київщині почали масово спалювати суху траву. ФОТО

Общество 12:46, 25.02.2025
 Поділитися

Поділитися в

Кількість пожеж в екосистемах починає збільшуватися.

Деякі жителі Київської області з потеплінням почали наводити лад на своїх земельних ділянках та прилеглих територіях шляхом випалювання сухостою та сміття. За останню добу на території столичного регіону трапилися 27 пожеж трав’яного настилу, які охопили загальну площу понад 14,5 гектарів. Про це повідомили у ГУ ДСНС Київської області.

Наймасштабніші загоряння сталися в Білоцерківському районі, де вісім осередків займань становили понад один гектар кожний. Рятувальники зазначають, що такі пожежі несуть серйозну загрозу довкіллю, житловим будинкам і навіть людським життям.

Надзвичайники щодня ведуть боротьбу з вогняною стихією, ризикуючи власним здоров’ям і життям. Та головне — кожна з цих пожеж могла бути попереджена.

За словами рятувальників, найчастіше причиною таких загорянь є людська недбалість: випалювання сухостою, необережне поводження з вогнем або залишене без нагляду багаття.

Читайте також:

«Молода жінка сильно обпекла обличчя: на Київщині горів приватний будинок».

Нагору