Майже 200 незаконних об’єктів благоустрою демонтували у столиці за квітень
Благоустрій 14:05, 4.05.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Майже 200 незаконних елементів благоустрою прибрали з вулиць столиці у квітні 2025 року.
Про це повідомляє Комунальне підприємство “Київблагоустрій”.
Фото: “Київблагоустрій”
Лідером за кількістю демонтажів став Оболонський район, де були зосереджені основні ресурси комунальників — прибрали 105 тимчасових споруд. В інших районах міста демонтаж МАФів майже не проводили, натомість боролися зі стихійною торгівлею, а також усували незаконно встановлені паркани.
Фото: “Київблагоустрій”
Фото: “Київблагоустрій”
Найменше демонтованих споруд — у Печерському та Солом’янському районах.
Фото: “Київблагоустрій”
За результатами квітневої роботи найбільше прибрали:
- тимчасових споруд — 85;
- сезонних тимчасових споруд — 27;
- контейнерів — 11;
- огорож та автолавок — по 10.
Фото: “Київблагоустрій”