Майже 200 незаконних об’єктів благоустрою демонтували у столиці за квітень

Благоустрій 14:05, 4.05.2025
 Поділитися

Поділитися в

Майже 200 незаконних елементів благоустрою прибрали з вулиць столиці у квітні 2025 року.

Про це повідомляє Комунальне підприємство “Київблагоустрій”.

Майже 200 незаконних об'єктів благоустрою демонтували у Києві за квітень 2025 року: що відомо

Фото: “Київблагоустрій”

Лідером за кількістю демонтажів став Оболонський район, де були зосереджені основні ресурси комунальників — прибрали 105 тимчасових споруд. В інших районах міста демонтаж МАФів майже не проводили, натомість боролися зі стихійною торгівлею, а також усували незаконно встановлені паркани.

Майже 200 незаконних об'єктів благоустрою демонтували у Києві за квітень 2025 року: що відомо

Фото: “Київблагоустрій”
Майже 200 незаконних об'єктів благоустрою демонтували у Києві за квітень 2025 року: що відомо

Фото: “Київблагоустрій”

Найменше демонтованих споруд — у Печерському та Солом’янському районах.

Майже 200 незаконних об'єктів благоустрою демонтували у Києві за квітень 2025 року: що відомо

Фото: “Київблагоустрій”

За результатами квітневої роботи найбільше прибрали:

  • тимчасових споруд — 85;
  • сезонних тимчасових споруд — 27;
  • контейнерів — 11;
  • огорож та автолавок — по 10.
Майже 200 незаконних об'єктів благоустрою демонтували у Києві за квітень 2025 року: що відомо

Фото: “Київблагоустрій”
Нагору