Майже 1700 покинутих авто за пів року прибрали У Києві.
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Йдеться про машини, що були пошкоджені обстрілами рф або залишені у дворах і проїздах. Їх перемістили на визначені майданчики для зберігання.

За даними КМВА, власники можуть безплатно забрати свої автівки, звернувшись до відповідних служб.