Майже 1700 покинутих авто за пів року прибрали У Києві.

Благоустрій, Війна 12:59, 20.09.2025
 Поділитися

Поділитися в

Йдеться про машини, що були пошкоджені обстрілами рф або залишені у дворах і проїздах. Їх перемістили на визначені майданчики для зберігання.

За даними КМВА, власники можуть безплатно забрати свої автівки, звернувшись до відповідних служб.

Нагору