Лупцювала та поїла горілкою: у Києві врятували тримісячне цуценя від жорстокої власниці

Суспільство 15:15, 16.03.2023
 Поділитися

Поділитися в

Столичні правоохоронці врятували маленьке цуценя від жорстокої власниці. Жінка прив’язувала тварину до батареї, била та знущалась.
Про це повідомили у пресслужбі столичної поліції.
Жалібне скавчання цуценяти почули інспектори з протидії домашньому насильству, які отримали виклик про конфлікт між сусідами у квартирі на вулиці Їжакевича.
У кімнаті посеред розкиданих речей, охоронці порядку помітили маленьке цуценя такси. Воно тремтіло, було знервоване та виглядало наляканим. На запитання правоохоронців, чому собака знаходиться в такому стані та чи належні тут для неї умови для проживання жінка відповідати відмовилась.

За словами сусідів, власниця тварини не вигулювала песика на вулиці та морила його голодом. Тварину підгодовували сусіди. Аби чотирилапий менш дратував жінку та не скавчав – вона підпоювала його горілкою.

В квартирі ми не знайшли ані корму, ані інших харчів для цуценяти, не кажучи вже про посуд або інші речі для нього, – розповідає старший лейтенант поліції Денис Матвієнко.

Правоохоронці помістили тварину до ветеринарної клініки, де на нього чекало нове випробування. У клініці песику стало зле, йому діагностували важку інфекційну хворобу – відлік життя цуценяти пішов на години. На щастя, лікарі допомогли швидко відшукати потрібну вакцину.

За весь час рятування цуценяти Денис настільки до нього прив’язався, що коли дізнався про рішення суду і що собаку власниці більш не повернуть, вирішив забрати її собі.
"Боб вже відійшов від хвороби, повернувся до щасливого життя і грається із задоволенням", – розповідає поліцейський.
Читайте також: Притулки у Києві та області, де можна взяти собі домашнього улюбленця
Головні новини Києва – 44.ua у Телеграмі: актуальні та превірені новини столиці та України для тих, хто цінує свій час
Джерело: 44.ua

Нагору