Ліс пам’яті висадили на Київщині там, де стояли артустановки окупантів
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
На Іванківщині, де під час окупації стояли ворожі артилерійські установки, висадили молодий ліс — сосни, дуби й калину.
Участь у висадці взяли громада, родини загиблих героїв, лісівники, представники влади та міжнародні партнери.
На 2,3 гектара висадили сіянці з високим відсотком приживлюваності — це і памʼять, і крок до безпечнішого майбутнього.
