Лежав на землі та важко дихав: у Києві врятували 71-річного дідуся
Поділитися в
Копіювати посилання
У Києві, в одному з дворів Шевченківського району, помітили дідуся, який лежав на землі та не міг самостійно піднятися. Про це повідомили у Патрульній поліції Києва.
71-річний чоловік мав ускладнене дихання і не розумів, де перебуває. Інспектори кинулися до нього, щоб перевірити стан.
Дідусь був легко одягнений та, ймовірно, отримав переохолодження, зазначили у поліції. Тож охоронці порядку зігріли його термоковдрою і викликали на місце карету швидкої. Лікарі доставили його до лікарні.
«Друзі, закликаємо, бережіть своїх близьких та не залишайте їх на самоті. Особливо тих, хто не в змозі про себе піклуватися!», — закликали у поліції.