Леви з Київського зоопарку відзначили ювілей

Тварини 12:07, 26.01.2024
 Поділитися

Поділитися в

У четвер, 25 січня, четверо левів із Київського зоопарку відзначили ювілей – їм виповнилося 15 років. Про це повідомили у пресслужбі Київзоо.

Четверо маленьких левенят – Геркулес, Христина, Вілія і Даша – приїхали до Київського зоопарку 30 вересня 2009 року.

На честь дня народження левиному прайду подарували ласощі.

На вихідних, 27-28 січня, о 12:00 з нагоди ювілею левам влаштують особливе іменинне збагачення середовища.

Нагору