Latexfauna готує два ексклюзивні концерти в Києві: дати та локації

Культура 13:08, 18.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

Latexfauna готує два ексклюзивні концерти в Києві: дати та локації

Один із найпомітніших та найпопулярніших українських гуртів останніх років, Latexfauna, готує особливий музичний перформанс у Києві. Гурт виступить 21 та 28 травня по обидва береги Дніпра, влаштувавши два унікальні концерти на терасах ТРЦ Gulliver і River Mall.

Перший виступ відбудеться 21 травня на терасі ТРЦ Gulliver, що на правому березі столиці. Це буде повноцінний живий концерт просто неба, де гості зможуть насолодитися відкритим простором, фанзоною, баром та мальовничою панорамою на центр міста.

Через тиждень, 28 травня, Latexfauna запрошує на лівий берег — на терасу ТРЦ River Mall. Цей концерт матиме інший, більш камерний настрій: сидячий формат з акустичним блоком, що дозволить глядачам зустріти захід сонця над Дніпром під улюблені треки.

Музика Latexfauna, що поєднує dream-pop, інді-поп та чиллвейв, відома своєю особливою атмосферою легкості, іронії та романтики. Ці весняні виступи гурту стануть ідеальним музичним приводом відкрити літній сезон у Києві, подарувавши два незабутні вечори.

Квитки доступні на сайті Concert.ua.

Нагору