«Київзеленбуд» знищує дерева у заповідній зоні?

Кримінал 09:59, 15.09.2025
 Поділитися

Поділитися в

Комунальників викрили на вирубці вікових насаджень у центрі столиці — на Володимирській гірці.

Фото: Дмитро Перов/Facebook

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі повідомляє пам’яткоохоронець Дмитро Перов.

«КО «Київзеленбуд» знищив ще одне здорове дерево на Володимирській гірці. Попри, начебто, підтримку Віталієм Кличком петиції про ліквідацію КО «Київзеленруб», по факту нічого не змінилося — Комунальне обʼєднання лісозаготівлі продовжує рубати здорові дерева в зелених зонах Києва», — написав Дмитро Перов.

У цьому контексті активіст нагадав, що Володимирська гірка є памʼяткою садово-паркового мистецтва, яка взята під охорону ще постановою Держкомприроди УРСР від 30.08.90 № 18.

«Це один з найстаріших парків Києва, що був закладений ще у 30-х роках ХІХ століття. Парк відноситься до категорії особливо цінних земель, а вирубка дерев тут заборонена законом», — нагадав Дмитро Перов.

Нагору