Київтеплоенерго завершило ремонт тепломережі, пошкодженої обстрілом, та відновлює гаряче водопостачання у Солом’янському районі
Поділитися в
Копіювати посилання
Аварійна служба КП “КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО” завершила ремонтні роботи на магістральному трубопроводі великого діаметру, що був пошкоджений унаслідок ворожого обстрілу вночі 7 липня.
Ремонтники демонтували дві пошкоджені ділянки труби на подавальному та зворотному трубопроводах надземного прокладання. Замість них за допомогою підйомних кранів змонтували нові труби. Роботи проводили у цілодобовому режимі та виконали у максимально стислі строки.
Наразі триває заповнення трубопроводу теплоносієм, що, з огляду на великий діаметр та протяжність тепломережі триватиме кілька годин.
Після цього поступово планують розпочати подачу гарячої води до будинків та соціальних закладів.