Київтеплоенерго достроково відновило подачу тепла для п’яти районів столиці

ЖКГ 11:06, 13.11.2023
 Поділитися

Поділитися в

З 6:00 ранку 11 листопада ремонтники Київтеплоенерго почали роботи для забезпечення надійності проходження опалювального сезону у кількох районах Києва.

Відновлення великого масиву мережі теплопостачання мали завершити до 6:00 ранку понеділка, 13 листопада. Однак ці роботи виконали достроково. Вже на 16 годину неділі енергетики повідомили, що зробили повністю ремонт на одному з найбільших теплоджерел.

Завершення робіт на теплогенеруючому обладнанні дозволило комунальному підприємству Київтеплоенерго відновити теплопостачання будинків у Печерському, Шевченківському, Голосіївському, Дніпровському та Дарницькому районах Києва.

Житлові організації також проводять все необхідне на будинкових мережах — усувають неполадки і повітряні пробки після відсутності теплоносія, щоб забезпечити належну роботу систем теплопостачання.

Нагору