Київську пам’ятку архітектури реставрують майже за 52 млн грн

 Поділитися

Поділитися в

У Шевченківському районі по вул. Трьохсвятительська, 4Г реставрують нежитлову будівлю. А саме – пам’ятку архітектури місцевого значення – готель, який входить до складу пам’ятки споруди колишнього Михайлівського монастиря.

Триповерхову будівлю готелю звели у 1902-1903 роках, а у 1930 році ухвалили надбудову ще двох поверхів (верхній п’ятий поверх – мансардний). Зараз у ньому знаходиться гуртожиток медуніверситету імені О.О. Богомольця.

Отож, 28 березня, за результатами тендеру, КП «Київжитлоспецексплуатація» замовило ТОВ «Енерго Інжиніринг» реставрацію цієї споруди вартістю 51,71 млн грн.

Там до кінця 2025 року мають виконати демонтажні та загальнобудівельні роботи, влаштувати водопостачання, каналізацію, опалення, вентиляцію, електромережі та освітлення (в тому числі художнє освітлення фасадів), блискавкозахист, заземлення і системи протипожежного захисту, а також виконати благоустрій території.

 

 

 

Нагору