Київські школи пильнуватиме Муніципальна охорона: подробиці

Суспільство 08:31, 30.09.2022
 Поділитися

Поділитися в

У Києві "Муніципальна охорона" стежитиме за безпекою всіх столичних шкіл. Святошинський район стане першим, де вона запрацює.
Таке рішення було прийнято міською владою, аби посилити безпеку в навчальних закладах Києва, повідомляють в КМДА. Охоронятимуть школи за рахунок міського бюджету.
Так, адреси шкіл додані до адресного переліку об’єктів, що належать до комунальної власності територіальної громади Києва та потребують пріоритетних заходів охорони та збереження.

Наразі комунальна організація набирає нових співробітників та інструктує персонал, який відповідатиме за охорону в навчальних закладах, – розповіли в адміністрації.

В КМДА додали, що керівники загальноосвітніх закладів усіх районів Києва пройшли днями навчання з питань цивільного захисту та територіальної оборони. Крім того, муніципальні навчальні заклади обладнані тривожними кнопками. Проте в умовах воєнного стану та посилення можливих загроз питання безпеки є особливо актуальним. Тому щонайменше один представник "Муніципальної охорони" працюватиме в кожній школі міста.
Раніше ми розповідали, що школярка з Києва готує патріотичні солодощі, щоб допомогти безпритульним тваринам. 
Також вас може зацікавити: З жовтня у Києві кардинально зміниться система оплати проїзду
Підписуйтеся на наш Telegram-канал. Оперативно про найважливіше. Тільки перевірені новини
Джерело: 44.ua

Нагору