Київські школи можуть закрити на карантин через спалах грипу
Поділитися в
Копіювати посилання
Захворюваність на грип та ГРВІ серед дітей у Києві швидко зростає, що може призвести до закриття шкіл у столиці.
Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації (КМДА).
За даними КМДА, лише протягом минулого тижня було зафіксовано 11 305 випадків захворювання серед дітей, що на 2 244 випадки більше, ніж у попередній тиждень.
Медичні фахівці закликають батьків утримувати дітей з ознаками хвороби від відвідування дитячих садків та шкіл, а також дотримуватися заходів епідеміологічної безпеки для запобігання подальшому поширенню інфекцій.
У випадку подальшого зростання захворюваності серед школярів, влада міста може рекомендувати закладам освіти перейти на дистанційне навчання.