Київські рятувальники закликали містян не виходити на лід та пам‘ятати про правила безпеки, – ФОТО

Суспільство 11:51, 22.02.2023
 Поділитися

Поділитися в

Рятувальники аварійно-рятувальної водолазної станції (КАРС) «Київська служба порятунку» через підвищення температури повітря посилили патрулювання зони відпочинку «Наталка» й закликають громадян не нехтувати правилами безпеки на водоймах. Насамперед бути особливо обережними на кризі, враховуючи потепління, закликають рибалок.
Про це повідомляє Департамент муніципальної безпеки КМДА.

Ми маємо Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua». Долучайтесь та читайте.

В останні дні спостерігається підвищення температури повітря, що впливає на стан та міцність криги. Також зафіксовано факти, коли рибалки провалювалися крізь лід. Для запобігання надзвичайних ситуацій і забезпечення безпеки на водоймах рятувальники аварійно-рятувальної водолазної станції (АРВС) КАРС «Київська служба порятунку» посилили патрулювання берегової смуги зони відпочинку «Наталка», – йдеться в повідомленні.

Рятувальники наголошують, що при температурі вище нуля вихід на кригу та риболовля становлять надзвичайну загрозу для життя та здоров’я громадян. Попри регулярні нагадування про небезпеку виходу на кригу чимало людей, особливо рибалок, ігнорують ці застереження.

Із міркувань безпеки громадян закликають не тільки утриматися від виходу на лід, а й подбати про те, щоб діти самостійно не виходили на водойми.

Важливо пам’ятати, що необачність і неуважність можуть призвести до трагічних наслідків. Якщо ви побачили, що людина провалилася під лід, повідомте про це екстрені служби, зателефонувавши на номер 101, – закликали рятувальники.

Також зазначається, що на території зони відпочинку «Наталка» в Києві працює аварійно-рятувальна водолазна станція КАРС «Київська служба порятунку» у складі 8 рятувальників та 2 водолазів, які володіють навичками проведення рятувальних робіт у водному середовищі, мають спеціальне обладнання, що дозволяє працювати на глибині. Працюють цілодобово сім днів на тиждень для забезпечення безпеки та надання вчасної допомоги в разі необхідності. Також проводять постійне патрулювання зони відпочинку, щоб оперативно вжити необхідні заходи в разі виникнення надзвичайних ситуацій на воді.
Нагадаємо, ми писали раніше, що на Київщині у селі Іванівка троє рибалок провалились під лід. Двох з них врятували, а пошуки третього тривають.
Також повідомляли про те, що поблизу села Сухолуччя на Київському водосховищі рятувальники зняли з криги трьох рибалок.
Джерело: 44.ua

Нагору