Київські рятувальники отримали три пожежні авто від Лейпцигу

Благодійність 17:02, 6.11.2023
 Поділитися

Поділитися в

Надзвичайники ДСНС Києва отримали три пожежних машини. Техніку столиці передано від німецького міста-побратима Лейпциг за сприяння Київської міської державної адміністрації. Виробили авто у найкоротші терміни польські партнери.

Таким чином, німецьке місто-побратим Києва допомогає долати наслідки ракетних обстрілів. Автомобілі передані до пожежної частини ДСНС Києва.

Нагору