Київські поліцейські затримали зловмисника, який пограбував військову у Голосіївському районі

Кримінал 08:22, 9.09.2025
 Поділитися

Поділитися в

44-річна потерпіла наразі проходить у столиці лікування та перебувала у кав’ярні, коли до її столику підбіг невідомий, вихопив сумку з грошима, банківською карткою та документами, й втік.

Протягом декількох годин оперативники затримали підозрюваного – 22-річного місцевого мешканця, у якого вилучили викрадене майно та повернули власниці. Гроші у сумі трьох тисяч гривень фігурант встиг витратити.

Порушник перебуває під вартою. За грабіж, вчинений в умовах воєнного стану йому загрожує до 10 років ув’язнення.

Нагору