Київські поліцейські затримали чоловіка за пограбування таксиста

Кримінал 09:41, 28.11.2025
 Поділитися

Поділитися в

Зловмисник під час поїздки у таксі погрожував водієві розправою та застосуванням зброї, яка в нього нібито була з собою. Надалі порушник відібрав у 21-річного таксиста мобільний телефон й втік.

Правоохоронці оперативно розшукали та затримали чоловіка на території АЗС – ним виявився 43-річний місцевий мешканець, який перебував у стані алкогольного сп’яніння.

Слідчі вилучили у підозрюваного мобільний телефон потерпілого. За скоєне йому загрожує до десяти років позбавлення волі.

Нагору