Київські патрульні разом з небайдужою громадянкою врятували котика + ФОТО
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Днями на лінію 112 у Дарницькому районі надійшло повідомлення про жорстоке поводження з тваринами. Заявниця розповіла, що на балконі багатоповерхівки вже 2 тижні нявкає кіт.
Поліцейські Едуард Пєканов та Дмитро Лощилов прибули за адресою та з’ясували, що у квартирі, де перебував самотній пухнастик, останнім часом ніхто не проживає.
Охоронці порядку викликали на місце працівників служби порятунку тварин, які дістали чотирилапого з балкона.
