Київські оперативники затримали грабіжника у Солом’янському районі
Поділитися в
Копіювати посилання
До поліції Києва звернувся місцевий мешканець та повідомив, що на одній з вулиць Солом’янського району у нього відібрали мобільний телефон.
Поліцейські встановили, що потерпілий в одному з місцевих закладів вживав алкоголь разом із незнайомим чоловіком. Після відпочинку вони разом вийшли з закладу на вулицю, де порушник декілька разів ударив потерпілого та забрав у нього смартфон, який того ж вечора продав.
Злодієм виявився раніше судимий 35-річний киянин.
Слідчі за процесуального керівництва окружної прокуратури повідомили фігуранту про підозру за ч. 4 ст. 186 Кримінального кодексу України – грабіж, вчинений в умовах воєнного стану. Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави.
Санкція статті передбачає від семи до десяти років позбавлення волі.