Київська ялинка незламності увійшла в топ-5 найкращих ялинок світу

Суспільство 19:49, 2.01.2023
 Поділитися

Поділитися в

Цьогорічна ялинка незламності несподівано опинилася у ТОП-10 найкращих ялинок світу.
Про це повідомила британська новинна агенція BBC.

Нашу ялинку оцінили попри те, що висота новорічного дерева в кілька разів менша, ніж минулоріч. До слова, 2021 ялинка сягала 31 метра. А прикрашали її 20 тисяч іграшок червоного та золотого кольорів.
Так, на першому місці рейтингу опинилась ялинка Вільнюса. За нею – ялинка з Гонконгу. На третьому і четвертому місцях різдвяні дерева Стокгольму та Каракаса. А от київська ялинка розташована на п’ятому місці рейтингу. За нами йде ялинка з Нью-Йорка.

Різдвяна ялинка може бути традиційною частиною святкового періоду. Але в усьому світі вона має різні стилі й декорації, — йдеться у повідомленні агенції.

Наприклад, каракаська ялинка зроблена з пластикових пляшок. А гонконзька – прикрашена тисячами кульків.
Нагадаємо, що цьогоріч, встановленню головного новорічного дерева передувала низка дискусій та суперечок. Так, більшість мешканців столиці закликали місцеву владу відмовитися від ялинки через її недоречність у військовий час. Згодом прийняли рішення встановити скромну 12-метрову красуню. Цьогоріч урочистого відкриття ялинки не було, а підсвічують новорічну ялинку лише п’ять годин на день з 17:00 до 22:00.
Традиційно ялинку засвітили в День святого Миколая на Софійській площі. Вона засяяла енергоощадними синьо-жовтими гірляндами, що під’єднані до генератора.
Читайте також: Пункти утилізації новорічних ялинок: як вони працюють у Києві
44.ua у Телеграм: термінові, актуальні, превірені новини столиці та України для тих, хто цінує свій час
Джерело: 44.ua

Нагору