Київська влада підтримала петицію щодо збереження садиби Ницке
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Мер Києва Віталій Кличко підтримав електронну петицію щодо збереження історичної Садиби Ницке (1893 року), яка розташована на вулиці Верхній Вал, 4. Про це повідомив активіст Дмитро Перов.
Це рішення означає, що власник об’єкта культурної спадщини тепер зобов’язаний розробити новий проєкт, який передбачатиме збереження всіх існуючих будівель історичного комплексу без їхньої перебудови.
Як зазначив Перов, контроль за дотриманням пам’яткоохоронних вимог покладається на Департамент охорони культурної спадщини КМДА та профільного заступника Ганну Старостенко.
Фото: Дмитро Перов