Київська влада готова знести пам’ятник більшовицькому командиру Щорсу

Суспільство 16:44, 11.02.2023
 Поділитися

Поділитися в

Київська влада готова демонтувати пам’ятник одному з більшовицьких командирів Миколі Щорсу. Наразі столиця очікує на рішення Міністерства культури про дозвіл на демонтаж пам’ятника Щорсу.
Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.
Досі не підписані на наш Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua»? Скоріше долучайтесь, щоб завжди бути в курсі та нічого не пропустити.
Нагадаємо, Київрада на засіданні 9 лютого перейменувала 31 вулицю, провулок, бульвар та проспект. Їх назви були пов’язані з країною-агресоркою і радянським минулим. Водночас, отримавши законні підстави (рішення Мінкульту), 8 лютого у Києві знесли пам’ятник радянському льотчику Чкалову. А наступного дня демонтували пам’ятник радянському воєначальнику Ватутіну.
За словами Кличка, столиця також очікує на рішення Міністерства культури про дозвіл на демонтаж пам’ятника Щорсу, одному з більшовицьких воєначальників, про знесення якого давно просять кияни.
Також ми писали раніше, що українська столиця стала лідеркою серед українських міст за кількістю перейменованих топонімів за останній рік. Наразі у Києві дерусифікували 237 об‘єктів.
Крім того, розповідали, що в Києві перейменують станції київської міської електрички. Рішення підтримала комісія Київської міської ради.
Джерело: 44.ua

Нагору