Київська обласна адміністрація виділила ще 21 700 000 гривень для відновлення Ірпеня

 Поділитися

Поділитися в

Київська обласна військова адміністрація виділила ще 21 700 000 гривень для відновлення Ірпеня. Про це учора повідомили на засіданні виконавчого комітету Ірпінської міської ради.

Гроші підуть на виготовлення проєктно-кошторисної документації та на реконструкцію електромереж.

Також понад 1 700 000 гривень субвенції надали з області на закупівлю мультимедійного обладнання в ірпінські школи для запровадження НУШу.

Нагору