Київщину накрив густий туман: поліція попереджає про небезпеку

Суспільство 10:15, 31.01.2025
 Поділитися

Поділитися в

У ніч на 31 січня Київщину огорнув густий туман, який зберігається вранці. Видимість на дорогах обмежена до 200–500 метрів, через що синоптики оголосили жовтий рівень небезпеки.  

Водіям радять уникати ризикованих маневрів, знижувати швидкість, зберігати дистанцію, а також вмикати протитуманні фари разом із ближнім світлом. У разі зупинки слід використовувати аварійну сигналізацію.  

Пішоходам рекомендують переходити дорогу лише у дозволених місцях та носити світловідбивні елементи на одязі, щоб бути помітними для водіїв.  

У разі надзвичайних ситуацій звертайтеся за телефонами 102 або 112.

Джерело: 44.ua

Нагору