Київщина: рятувальники ліквідовують наслідки негоди в трьох районах

Події 13:24, 9.06.2026
 Поділитися

Поділитися в

Київщина: рятувальники ліквідовують наслідки негоди в трьох районах

Рятувальники Київщини активно ліквідовують наслідки потужної негоди, що вирувала в столичному регіоні напередодні та в ніч проти 9 червня. Роботи зосереджені у трьох районах області, де через сильні зливи зафіксовано численні підтоплення.

За даними Головного управління ДСНС Київської області, підтоплення прибудинкових територій, підвальних та цокольних приміщень зареєстровано в низці населених пунктів Обухівського, Вишгородського та Фастівського районів. На місцях надзвичайники за допомогою спеціальної техніки проводять відкачування води.

«Зокрема, у місті Обухів надзвичайники здійснювали відкачування води з підтопленого цокольного поверху комерційних приміщень, а у селищі Тарасівка Фастівського району — з підтопленої прибудинкової території житлового комплексу», — зазначають в обласному главку ДСНС.

Київщина: рятувальники ліквідовують наслідки негоди в трьох районах

Київщина: рятувальники ліквідовують наслідки негоди в трьох районах

Нагору