“Київреклама” зняла рекламну вивіску, яку повісили на дереві

 Поділитися

Поділитися в

У Києві на одній з вулиць помітили вивіску “Ремонт взуття”, яку власники розмістили на дереві. Незаконну конструкцію демонтували.

Про це повідомили представники “Київреклами” на сторінці у Facebook.

У Києві демонтували рекламу на дереві

Реклама на дереві, яку демонтували у Києві, фото: “Київреклама”

Під час демонтажу реклами дерево не постраждало.

Зазначається, що банери, вивіски та інші засоби на дерева вішати не можна — це порушення правил розміщення зовнішньої реклами. Також рекламою не дозволяється перекривати балкони, фасади будинків, вікна та об’єкти інженерних комунікацій.

Киянам, які є власниками бізнесу, нагадали — для того, щоб розмістити рекламний засіб необхідно отримати дозвільний документ в Управлінні з питань реклами.

Нагору