Київрада виділить додаткове фінансування на підтримку ЗСУ
Поділитися в
Копіювати посилання
Столиця не припиняє виділяти кошти з міського бюджету на допомогу українським захисникам.
Наступного тижня відбудеться позачергове засідання сесії Київради, де будуть ухвалені рішення про додаткове фінансування програми підтримки Збройних Сил України. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко у своєму Telegram-каналі.
Раніше Кличко нагадав, що від лютого 2022 року столиця спрямувала понад 4,6 млрд гривень на підтримку військових. З них майже 3,5 млрд гривень — у вигляді субвенцій на озброєння, спорядження, дрони, техніку та інші першочергові потреби військових частин, зареєстрованих у Києві, які виконують сьогодні бойові завдання на передовій.
Київрада тільки на поточний рік на підтримку військових передбачила майже 5 млрд гривень.