Київрада підтримала петицію про скасування зупинки громадського транспорту під час сирен

Суспільство 13:15, 25.08.2022
 Поділитися

Поділитися в

Транспортна комісія Київради підтримала петицію про скасування рішення щодо зупинки громадського транспорту під час повітряної тривоги й передала її на розгляд меру міста.
Про це повідомила депутатка Київради Ксенія Семенова.
На думку обраниці, Рада безпеки міста, не маючи жодних об’єктивних даних і аналітики, хоче таким рішенням зняти із себе відповідальність за смерті людей. 

Олександр Гречко дуже ефектно почав свою доповідь про петицію, щодо скасування дурного рішення про зупинку транспорту під час повітряних тривог. Запитав, хто приїхав на засідання на громадському транспорті. Ніхто! Крім Олександра ніхто. Ну так ясно. Своїм рішенням КМДА вбила громадський транспорт. Він і до того був слабким місцем Києва. А тепер і геть все сумно, – зазначила Семенова.

Вона наголосила, що рішення стосовно петиції приймають чиновники КМДА, які входять до ради безпеки міста.
Нагадаємо, що з 1 серпня Рада оборони міста ухвалила рішення повністю зупиняти наземний громадський транспорт під час оголошення повітряної тривоги. Згодом на сайті Київради з’явилася петиція з вимогою скасувати відповідне рішення через те, що воно є необґрунтованим та шкідливим для жителів столиці та економіки міста. Петиція набрала понад 6 тисяч голосів. Тепер рішення транспортної комісії має розглянути мер.
Тим часом, у Київраді запропонували встановити "бункери" із бетону біля зупинок громадського транспорту на випадок повітряної тривоги.
Раніше ми розповідали, що в Україні запустили "Потяг до перемоги", який курсуватиме з Заходу на Схід.
Також читайте: З 23 серпня «Укрзалізниця» запустила модернізований електропоїзд з Києва до Луцька
Головні новини Києва – 44.ua у Телеграмі: актуальні та превірені новини столиці та України для тих, хто цінує свій час
Джерело: 44.ua

Нагору