Київавтодор хоче купити 12 екскаваторів за 65,4 млн гривень

ЖКГ 09:30, 27.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

Комунальна корпорація (КК) “Київавтодор” планує до початку грудня придбати 12 новеньких екскаватори, за які планується в майбутньому заплатити 64,4 млн гривень. 

Про це стало відомо з оголошення в електронній системі публічних закупівель Prozorro.

19 травня КК “Київавтодор” оголосило тендер на закупівлю екскаваторів, за які планується в майбутньому заплатити не більше 65 млн 424 тис. гривень.

Розмір мінімального кроку пониження ціни на торгах – 0,5% від розміру очікуваної вартості. Тендерні пропозиції прийматимуть до 29 травня, а сам аукціон має відбутися 30 травня.

Згідно тендерної документації, “Київавтодор” планує придбати 12 екскаваторів. Зазначається, що екскаватор повинен бути на пневмоколісному ходу, повного приводу і оснащений навантажувальним щелепним ковшем, обладнаний палетними вилами, встановленим на каретці, екскаваторною установкою з зсувною кареткою, з блокуванням диференціала або диференціалом підвищеного тертя.

Машина повинна бути оснащена аксіально-поршневим або шестеренним насосом гідравлічної системи. Номінальна місткість ковша навантажувача, не менше 1,0 м3.

Також кабіна оператора має бути обладнана пристроєм захисту ROPS/FOPS. Доступ в кабіну забезпечується не менш ніж через двоє дверей. Заднє та бокові вікна мають відкриватися повністю або частково. В комплектацію кабіни має входити: опалювач, кондиціонер, великі дзеркала заднього виду, внутрішнє освітлення, обдув/обігрів вікон, склоочисники та омивач скла, передній та задній звукові сигнали, поворотне регульоване сидіння оператора на підвісці, ремінь безпеки, ящик для зберігання інструментів і речей оператора.

Крім того, має бути встановлена система контролю роботи навантажувача в реальному часі через GSM, GPS та Інтернет.

Нові екскаватори планується придбати до 1 грудня.

Нагадаємо, приватне акціонерне товариство (ПрАТ) “Київводоканал” планує до кінця року придбати систему аерації для аеротенків для Бортницької станції аерації, за яку хочуть заплатити не більше 6,4 млн гривень.

Нагору