Київ засипало снігом — столицю розчищають сотні одиниць техніки
Поділитися в
Копіювати посилання
У Києві 279 одиниць снігоприбиральної техніки працюють на вулицях сніжного міста. Водіїв просять не паркувати автівки на узбіччях доріг, щоб не заважати роботі комунальників.
Про це повідомили в Київській міській державній адміністрації (КМДА).
Сніг на тротуарах прибирають 417 працівників бригад з ручного прибирання “Київавтодору”.
У дворах та на прибудинкових територіях працюють 46 одиниць техніки керуючих компаній та 3240 працівників.
Парки, сквери та бульвари від снігу розчищають 597 працівників “Київзеленбуду” та задіяно 37 одиниць техніки.
Закликаємо водіїв бути обачними на дорозі, надавати перевагу в русі техніці дорожньої служби. А також не паркувати автівки на узбіччях доріг, щоб не заважати роботі комунальників.