Київ залишається головною ціллю ворога, – Кличко

Суспільство 19:15, 24.08.2022
 Поділитися

Поділитися в

Мер столиці Віталій Кличко наголосив, що Київ, як серце України, залишається головною ціллю росії, бо агресор прагне захопити всю нашу державу. 

Я не хочу нікого заспокоювати. Ми розуміємо, що Київ залишається головною ціллю агресора. І тому ми знаходимося постійно в стані готовності до атак. Так, у нас сьогодні набагато краща протиповітряна оборона. В нас уже добре підготовлені військові підрозділи та укріплення. Але ми не повинні втрачати пильності і повинні бути завжди напоготові, – наголосив Віталій Кличко в ефірі загальнонаціонального марафону, присвяченого Дню Незалежності України.

Віталій Кличко закликав киян не нехтувати правилами безпеки та в разі виникнення загрози йти в укриття. Також він висловив впевненість, що українці обов’язково повернуть всі окуповані російськими варварами території.

Сьогодні ми по-іншому почали осмислювати значення слова Незалежність. Бо ми проходимо через дуже складні випробування і ми виявляємо єдність народу, який виборює свою свободу. Вірю, що Україна стане сильною і успішною європейською державою, – підкреслив Віталій Кличко.

Раніше ми розповідали, що у Києві в одному з районів мешканці не можуть потрапити в укриття: де ключі, ніхто не знає.
Також вас може зацікавити: до Дня Незалежності у Києві створили величезне серце з квітів, – ФОТО
Головні новини Києва – 44.ua у Телеграмі: актуальні та превірені новини столиці та України для тих, хто цінує свій час
Джерело: 44.ua

Нагору