Київ в енерго-режимі: канікули, світло та нові правила

Війна, Місто 09:51, 16.01.2026
 Поділитися

Поділитися в

Київ оговтується після атаки 9 січня. Зібрали головні апдейти по інфраструктурі на ранок 16 січня, які стосуються кожного:

 

​Навчання на паузі: Міносвіти радить продовжити канікули у школах та ліцеях до 1 лютого. Відпочиваємо (або вчимося самостійно) довше, але дитсадки працюють у звичному режимі.

 

​Нічний рух без банів: Тепер під час комендантської години можна вільно діставатися до «Пунктів незламності». Якщо вдома блекаут чи холод — виходити на вулицю вночі, щоб зігрітися в пункті, офіційно дозволено.

 

​Світло в пріоритеті: Вуличне освітлення у столиці максимально скоротять. Весь цей ресурс перенаправлять на житлові будинки, щоб у квартирах було більше електрики.

 

​Опалення під контролем: Близько 300 будинків усе ще без тепла через наслідки обстрілів. Уряд доручив перевірити «електричні» будинки (де все залежить від розетки) — їх планують підключити до ліній критичної інфраструктури, щоб вони були зі світлом 24/7.

 

​Імпорт енергії: Президент Зеленський наказав за добу максимально спростити завіз електроенергії з-за кордону, щоб швидше закрити дефіцит у системі.

 

 

Нагору