Київ отримав від Гамбурга 20 генераторів різної потужності — від 66 кВт до 110 кВт
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Також із Німеччини надійшло обладнання, необхідне для підключення генераторів, повідомив Києва Віталій Кличко. Він додає:
💬«Дякую німецьким друзям за допомогу й підтримку в подоланні Києвом й Україною енергетичної кризи, спричиненої нищівними атаками ворога на нашу критичну інфраструктуру».

